Oferta

Stal-Service oferuje
kompleksową obsługę w zakresie produkcji i dostaw wyrobów zbrojarskich na duże projekty
realizację małych indywidualnych zamówień na w/w wyroby
sprzedaż stal zbrojeniowej i siatek stalowych
Proces produkcji
Stal w prętach jest cięta nożycami typu pullline, następnie transportowana poprzez specjalnie przeznaczone do tego celu stoły transmisyjne do automatów giętarskich i gięta według szkiców umieszczonych na etykietach.
Stal w kręgach jest prostowana, cięta i gięta na automatach. Część z nich jest wyposażona w specjalne prowadnice umożliwiające prostowanie stali do dowolnych długości. Wszystkie automaty są przystosowane do produkcji figur i strzemion w zakresie średnic od 6mm do 16mm. Wkrótce program komputerowy będzie sprzężony z automatami i zadania produkcyjne będą bezpośrednio do nich przekazywane.
Wraz z transportem odbiorca otrzymuje dokument W-Z ze szczegółowym zestawieniem wszystkich wysłanych pozycji z rysunku, który umożliwia szybkie i łatwe sprawdzenie odbieranego towaru. Do każdej wysyłki są dołączone dokumenty jakościowe w postaci oświadczenia dostawcy oraz atestów hutniczych, potwierdzający wymaganą jakość użytego do produkcji surowca.
Obecnie STAL-SERVICE Sp. z o.o. bazuje na stali zbrojeniowej produkowanej w największych polskich i zagranicznych hutach, zapewniającej najwyższą jakość, a tylko taka jest akceptowana przez naszą firmę. Do produkcji wyrobów zbrojarskich wykorzystywana jest wyłącznie stal posiadająca wszystkie niezbędne certyfikaty, znaki bezpieczeństwa B oraz aprobaty techniczne ITB oraz IBDiM.
Obecnie STAL-SERVICE Sp. z o.o. przy produkcji zbrojeń wykorzystuje przede wszystkim stal zbrojeniową klasy A-IIIN w gatunkach:
od fi 10 mm do fi 32 mm – stal żebrowana gatunku BST 500S (klasa A-IIIN) o minimalnej granicy plastyczności Re=500 MPa
od fi 10 mm do fi 32 mm – stal żebrowana gatunku B500SP (EPSTAL) (klasa C wg EC2) o minimalnej granicy plastyczności Re=500 MPa
od fi 10 mm do fi 20 mm – stal żebrowaną w kręgach w gatunku B500SP (klasa A-IIIN) o minimalnej granicy plastyczności Re=500 MPa
od fi 6 mm do fi 14 mm – stal żebrowana gatunku St500-b (klasa A-IIIN) o minimalnej granicy plastyczności Re=500 MPa