O nas

Witamy na stronie internetowej Stal-Service Sp. z o.o
Spółka Stal-Service powstała w 1997r. W kolejnym roku tj. 1998 rozpoczęła swoją działalność operacyjną w zakresie przetwórstwa stali zbrojeniowej i produkcji zbrojeń budowlanych. Był to wówczas pierwszy w swojej branży, w pełni zautomatyzowany zakład produkcyjny w Polsce.
W początkowym okresie firma wytwarzała miesięcznie ok. 1000 ton wyrobów zbrojarskich. Wybudowanie hali produkcyjnej typu „green field" o powierzchni użytkowej 3.200 m2 oraz inwestycje w park maszynowy szybko pozwoliły firmie podwoić produkcję.
Obecnie firma, dzięki kolejnym inwestycjom w automatyczne i w pełni skomputeryzowane linie produkcyjne, należy do liderów swojej branży w Polsce, ze zdolnościami produkcyjnymi wynoszącymi ok. 70.000 ton rocznie.
Stal-Service jest również znanym dostawcą zbrojeń budowlanych na rynku skandynawskim, posiadając certyfikaty na rynek szwedzki, norweski i fiński. Firma świadczy również dostawy wyrobów zbrojarskich na inne rynki europejskie.
Wśród Klientów firmy, którzy docenili wysoką jakość naszych produktów są największe europejskie koncerny budowlane, lokalne firmy wykonujące konstrukcje żelbetowe, firmy deweloperskie jak również indywidualni klienci i inwestorzy.