Stal-Service Sp. z o.o.

Dział handlowy
Dział handlowy
Zamknij X
Przemysław Grygowski

Przedstawiciel Handlowy

Nr wew: 102

Tel. kom: +48 519 407 256

E-mail: przemyslaw.grygowski@stalservice.com.pl

Jacek Mroczkowski

Pełnomocnik Zarządu ds. Handlowych

Nr wew: 102

Tel. kom: +48 603 249 211

E-mail: jacek.mroczkowski@stalservice.com.pl

Dyrekcja
Dyrekcja
Zamknij X
Radosław Drozd

Dyrektor Administracyjny i QHSE

Nr wew: 104

Tel. kom: +48 607 511 540

E-mail: radoslaw.drozd@stalservice.com.pl

Piotr Ramza

Dyrektor Techniczny

Nr wew: 103

Tel. kom: +48 607 511 577

E-mail: piotr.ramza@stalservice.com.pl

Bartłomiej Wojtunik

Dyrektor Zakładu

Nr wew: 115

Tel. kom: +48 607 511 544

E-mail: bartlomiej.wojtunik@stalservice.com.pl

Dział administracyjny
Dział administracyjny
Zamknij X
Aldona Fedorowicz-Łabęda

Starszy Specjalista ds. Administracyjnych

Tel. kom: +48 519 407 254

E-mail: aldona.fedorowicz@stalservice.com.pl

Dział ekonomiczny
Dział ekonomiczny
Zamknij X
Selwina Filewicz

Kierownik Działu Ekonomicznego

Nr wew: 110
Tel. kom: +48 601 845 267
E-mail: selwina.filewicz@stalservice.com.pl

Marzena Szcześniak

Młodszy Specjalista ds. Ekonomicznych

Nr wew: 112

Tel. kom: +48 690 165 600

E-mail: marzena.szczesniak@stalservice.com.pl

Dział logistyki
Dział logistyki
Zamknij X
Sebastian Jeż

Kierownik Działu Logistyki

Nr wew: 113

Tel. kom: +48 519 407 244

E-mail: sebastian.jez@stalservice.com.pl

Dział prefabrykacji
Dział prefabrykacji
Zamknij X
Kamil Bułat

Koordynator ds. Prefabrykacji

Nr wew: 122

Tel. kom: +48 786 865 852

E-mail: kamil.bulat@stalservice.com.pl

Jakub Pałka

Kierownik Działu Prefabrykacji

Nr wew: 120

Tel. kom: +48 519 407 245

E-mail: jakub.palka@stalservice.com.pl

Dział produkcji
Dział produkcji
Zamknij X
Rafał Biliński

Kierownik ds. Produkcji

Nr wew: 117

Tel. kom: +48 519 407 247

Email: rafal.bilinski@stalservice.com.pl

Zbigniew Cieciera

Koordynator ds. Produkcji i Utrzymania Ruchu

Nr wew: 119

Tel. kom: +48 519 407 240

E-mail: zbigniew.cieciera@stalservice.com.pl

Philip Pawłowski

Koordynator ds. Produkcji

Nr wew: 121

Tel. kom: +48 786 865 850

E-mail: philip.pawlowski@stalservice.com.pl

Kacper Wojtunik

Koordynator ds. Produkcji

Nr wew: +48 690 165 627

E-mail: kacper.wojtunik@stalservice.com.pl

Tomasz Zdanowski

Kierownik ds. Produkcji

Nr wew: 116

Tel. kom: +48 519 407 249

E-mail: tomasz.zdanowski@stalservice.com.pl

Mateusz Żochowski

Koordynator ds. Produkcji

Nr wew: 118

Tel. kom: +48 690 165 236

Email: mateusz.zochowski@stalservice.com.pl

Dział techniczny
Dział techniczny
Zamknij X
mgr inż. Michał Chmielewski

Inżynier Przygotowania Produkcji

Nr wew: 109

Tel. kom: +48 690 165 380

E-mail: michal.chmielewski@stalservice.com.pl

tech. Jarosław Duch

Inżynier Przygotowania Produkcji

Nr wew: 105

Tel. kom: +48 603 304 232

E-mail: jaroslaw.duch@stalservice.com.pl

mgr inż. Tomasz Gosk

Inżynier Przygotowania Produkcji

Nr wew: 108

Tel. kom: +48 603 304 511

E-mail: tomasz.gosk@stalservice.com.pl

inż. Marcin Sarnecki

Inżynier Przygotowania Produkcji

Nr wew: 106

Tel. kom: +48 786 865 849

E-mail: marcin.sarnecki@stalservice.com.pl

inż. Piotr Zubik

Inżynier Przygotowania Produkcji

Tel. kom: +48 519 407 241

E-mail: piotr.zubik@stalservice.com.pl

Dział zakupów
Dział zakupów
Zamknij X
Konrad Budek

Kierownik Działu Zakupów

Nr wew: 114

Tel. kom: +48 607 511 535

E-mail: konrad.budek@stalservice.com.pl

Recepcja
Recepcja
Zamknij X
Agnieszka Zapora

Recepcja

Nr wew: 101

Tel. kom: + 48 690 165 368

E-mail: biuro@stalservice.com.pl

Zarząd
Zarząd
Zamknij X
Mirosław Rodek

.

Robert Wiącek

.

Stal-Service
Zamknij X
Przemysław Grygowski

Przedstawiciel Handlowy

Nr wew: 102

Tel. kom: +48 519 407 256

E-mail: przemyslaw.grygowski@stalservice.com.pl

Jacek Mroczkowski

Pełnomocnik Zarządu ds. Handlowych

Nr wew: 102

Tel. kom: +48 603 249 211

E-mail: jacek.mroczkowski@stalservice.com.pl

Agnieszka Zapora

Recepcja

Nr wew: 101

Tel. kom: + 48 690 165 368

E-mail: biuro@stalservice.com.pl

Adres do korespondencji:

Zakład Produkcyjny

05-126 Nieporęt

Stanisławów Pierwszy

ul. Strużańska 30

E-mail: biuro@stalservice.com.pl

T + 48 22 772 50 25,

T + 48 22 772 48 25,

T + 48 22 772 46 99,

T + 48 22 774 89 49

Siedziba Zarządu:

02-854 Warszawa

ul. Hołubcowa 123

Dział handlowy